Contact

Heeft u vragen of wilt u meer informatie over ons? Neem dan gerust contact met ons op.

Hoofdvestiging IJzendijke

Luchtfoto IJz 20140907

Zachariasweg 3
4515 MC IJzendijke
T: 0031 (0)117 301553
E: info@riemensbv.nl

 

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 7.45u tot 17.00u
zaterdag van 8.00u tot 12.15u

Filiaal Koewacht

historie18Axelsestraat 19
4576 RM Koewacht
T: 0031 (0)114 650610
E: info@riemensbv.nl

 

Openingstijden:
maandag t/m vrijdag van 8.00u tot 17.00u
zaterdag van 8.30u tot 12.15u

Buiten deze openingstijden zijn we uiteraard telefonisch bereikbaar voor noodgevallen op de zelfde vaste nummers.


Contactpersonen

Hier een overzicht van onze contactpersonen:

Directie:

Kees Riemens
Directie / verkoop
c.riemens@riemensbv.nl
0031(0)6 53158052
Nico Riemens
Directie / aftersales
n.riemens@riemensbv.nl
0031 (0)6 18142116

Verkoop:

Alf Waatjes
Verkoop regio West Zeeuws-Vlaanderen
a.waatjes@riemensbv.nl
0031 (0)6 53787702
Pieter Vereecken
Verkoop regio Oost Zeeuws-Vlaanderen
p.vereecken@riemensbv.nl
0031 (0)6 51151579

Werkplaats:

Peter van Cuijck
Chef werkplaats Ijzendijke
werkplaatsijzendijke@riemensbv.nl
Davy Guiljam
Chef werkplaats Koewacht
d.guiljam@riemensbv.nl

Magazijn:

Jaimi van Leemput
Magazijn Ijzendijke
j.vanleemput@riemensbv.nl
Sjaak de Hullu
Magazijn Ijzendijke
s.dehullu@riemensbv.nl
Sjaak Lijbaart
Magazijn Koewacht
s.lijbaart@riemensbv.nl

Administratie:

Bertrand Vael
Administratie
b.vael@riemensbv.nl
Facturatie

facturen@riemensbv.nl